TRANSPORT

TRANSPORT

TRANSPORT JEST POTRZEBNY…

Zapotrzebowanie na transport rośnie dynamicznie na całym świecie. Nasz doświadczony i zgrany zespół jest gotowy odpowiedzieć na to zapotrzebowanie i zrealizować twoje potrzeby w tym zakresie z zachowaniem najwyższych standardów jakości i przy optymalnych kosztach.

Dostarczamy krajowe i międzynarodowe rozwiązania transportowe samochodowe, morskie i lotnicze  w oparciu o infrastrukturę własną oraz naszych sprawdzonych partnerów. Dysponujemy każdym rodzajem transportu w tym do przewozów ponadnormatywnych, materiałów niebezpiecznych, wyrobów stalowych czy towarów wymagających kontrolowanych warunków przewozu oraz przewozów drobnicowych.

Łącząc twoje zapotrzebowanie na usługi transportowe z naszymi pozostałymi usługami jesteśmy w stanie uzyskać efekt synergii i optymalizacji całego łańcucha dostaw. Wszystko to przy zachowaniu wymaganych standardów jakości, dbałości o środowisko i lokalną społeczność.

Daj nam szansę i sprawdź możliwość naszego zespołu! Wyślij swoje zapytanie! Skontaktujemy się z tobą!

rysunek dystrybucji towarów z magazynu do sklepu

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚĆ NASZEGO ZESPOŁU!

Wyślij swoje zapytanie! Skontaktujemy się z tobą!

Nasz zespół

avatar-women

Kasia Musioł

Kierownik działu spedycji międzynarodowej

Dzięki swojemu 8-letniemu doświadczeniu w branży TSL i 3 letniej obecności na naszym pokładzie Kasia potrafi odpowiadać na wszelkie potrzeby transportowe klientów firmy. Biegle włada językiem angielskim oraz niemieckim, co pozwala Jej na ciągłe rozszerzenie portfolio klientów DB Logistic w zachodniej Europie. Jeśli w logistyce można mówić o empatii, zrozumieniu i entuzjazmie, to wszyscy kontrahenci obsługiwani przez nią i jej zespół z pewnością to potwierdzą – tylko nie mówcie do niej per „Katarzyna”.

avatar-men

Michał Miesiączek

Kierownik działu spedycji krajowej

Wulkan energii, który w naszych szeregach gości już od 8 lat. Pomimo upływu czasu jego zapał do pracy nie gaśnie a realizacja zleceń jest na rekordowym poziomie. Dzięki wielu umiejętnościom miękkim rozwój działu spedycji krajowej pod jego przodownictwem nabiera rozpędu z dnia na dzień. Michał jest fanatykiem sportu, co z pewnością ułatwia mu osiągania stanu nirwany podczas pełnienia codziennych obowiązków służbowych, które bądź co bądź przynoszą wiele stresu.

daniel

Daniel Bartosz

Kierownik działu transportu międzynarodowego

Drugi pod względem stażu członek naszego zespołu. Jego zadaniem jest odwracanie nieśmiertelnej tezy o nieopłacalności transportu. Wraz z naszymi 60-cioma kierowcami tworzą wspaniały zespół, który jest w stanie dostarczyć każdy możliwy towar do właściwego miejsca w właściwym czasie. Zdobyte wykształcenie na kierunku SCM Akademii Leona Koźmińskiego pozwala na utożsamienie się każdym ogniwem łańcucha dostaw. Po pracy można go spotkać na kortach squasha w Gliwicach.

avatar-men

Damian Hop

Specjalista ds. przewozu krajowych ładunków masowych
avatar-men

Justyna Koźmińska

Specjalista ds. przewozu ładunków częściowych

Z transportem związana od 2013 roku. Przez siedem lat pracowała głównie jako dysponent na trasach międzynarodowych, współpracując z klientami branży stalowej i automotive. Obecnie działa w przestrzeni drobnicowych przesyłek ekspresowych. Służy pomocą również przy wycenach dla naszych stałych jak i nowych klientów.