Doradztwo logistyczne

Daj nam szansę i sprawdź możliwość naszego zespołu! Zostaw do siebie kontakt, Skontaktujemy się z tobą!

Co możemy dla Ciebie zrobić

Audyty logistyczne

Specyfikacje i planowanie

Projektowanie magazynów

Wdrożenia systemów

Doradztwo logistyczne na najwyższym poziomie - oto, co możemy Państwu zaoferować

Logistyka to jeden z najważniejszych elementów funkcjonowania przedsiębiorstwa. To właśnie od płynnego obrotu zasobami zależy utrzymanie stałego tempa wzrostu firmy, a co za tym idzie – jej istnienia. A co, jeśli firma się rozrasta? Wtedy przyjęty wcześniej system logistyczny przestaje spełniać oczekiwania klientów. I właśnie wtedy do do akcji wkraczamy my, oferując Państwu kompleksowe doradztwo logistyczne w zakresie zarządzania obrotem towarów, transportem itd.

Twój system transportu i dystrybucji przestaje spełniać wymagania klientów?

Jeśli tak jest skontaktuj się z nami, a wspólnie podejmiemy pierwsze kroki zmierzające do poprawy sytuacji w tych obszarach. W ramach naszych usług oferujemy profesjonalne doradztwo logistyczne. Wspieramy działania naszych klientów w podejmowaniu kluczowych decyzji. Pomagamy zoptymalizować poziom kosztów procesów magazynowych i transportowych.

Co możemy zaoferować?

Jesteśmy podmiotem specjalizującym się w kompleksowym doradztwie logistycznym. Wraz z naszymi klientami podejmujemy szereg działań, mających zwiększyć skuteczność polityki magazynowej, przy jednoczesnym obniżeniu ponoszonych z tego tytułu kosztów. Dzięki nam nasi Klienci mogą liczyć na szereg korzyści o charakterze finansowym, które wynikają nie tylko z redukcji ponoszonych wydatków, ale przede wszystkim – z rosnącej liczby realizowanych transakcji. Współpraca z nami przekłada się bowiem nie tylko na rachunek zysków i strat, ale też na pozyskiwanie nowych klientów, których wartość jest dla przedsiębiorstwa wręcz nieoceniona.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚĆ NASZEGO ZESPOŁU!

Czas to pieniądz!

Głównym wykładnikiem podejmowanych przez nas działań jest… czas. Im krócej trwa realizacja określonego zamówienia, tym mniej czasu potrzeba, aby zarobić określone pieniądze. Co więcej – skrócenie czasu realizacji, wiąże się również z możliwością zwiększenia możliwości przepustowych magazynu, ale też efektywności całej firmy. Wzrost liczby realizowanych transakcji, oznacza z kolei wzrost przychodów, ale też… większą renomę wśród klientów i konkurencji. Reasumując, współpraca z nami zaowocuje nie tylko określonymi, wymiernymi korzyściami finansowymi, ale też optymalizacją pracy firmy, którą ciężko przeliczyć na określone pieniądze.

Doświadczenie - wartość dodana

Kolejnym, niezwykle ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa, jest olbrzymie doświadczenie naszego zespołu. Firma DBLogistic – jako pracodawca – dba o profesjonalizację zatrudnionych w niej osób. Oznacza to, że współpracując z klientem, stawiamy przede wszystkim na w pełni innowacyjne rozwiązania. Czymś takim jest np. wdrażanie systemów niezbędnych w zarządzaniu gospodarką magazynową. Mowa tu oczywiście o narzędziach klasy WMS, których celem jest kompleksowe ujednolicenie polityki magazynowej, a co za tym idzie – optymalizacja pracy przedsiębiorstwa. Możemy zagwarantować, że przejęcie od nas określonych rozwiązań sprawi, że staną się one wytycznymi funkcjonowania całej firmy.

Jak pracujemy?

Współpracę z naszymi klientami dzielimy na kilka etapów. Pierwszy z nich polega na opracowaniu ogólnej wizji i koncepcji zarządzania procesami logistycznymi. Dopiero potem przygotowujemy projekt wprowadzanych zmian, po czym wdrażamy go w życie, wprowadzając (jeśli zachodzi taka potrzeba) wszystkie niezbędne poprawki. Na koniec dokonujemy kompleksowego audytu i oceniamy wraz z klientem, jak zmiana polityki logistycznej wpłynęła na pracę przedsiębiorstwa.

Podsumowując, jesteśmy partnerem, na pomoc którego zawsze można liczyć.

transport międzynarodowy