Transport i Spedycja

Daj nam szansę i sprawdź możliwość naszego zespołu! Zostaw do siebie kontakt, Skontaktujemy się z tobą!

Co możemy dla Ciebie zrobić

Transport i spedycja krajowa

Międzynarodowa FTL i LTL

Spedycja kolejowa

Transport ponadwymiarowy

Transport - zawsze można zmienić coś na lepsze!

Efektywnie zorganizowany transport to podstawa działalności każdej firmy. Trudno sobie wyobrazić, by zarówno duże jak i małe podmioty, mogły funkcjonować na rynku bez odpowiednio zoptymalizowanego transportu. Czasami zdarza się, że to od niego zależy w gruncie rzeczy rozwój firmy. Dlaczego zatem wiele firm nie inwestuje w solidnie zrealizowane usługi transportowe?

Firma DB Logistic to podmiot specjalizujący się w dostarczaniu najwyższej jakości usług transportowych. Dzięki naszemu kreatywnemu i elastycznemu zespołowi, jesteśmy w stanie zrealizować potrzeby wielu klientów o zróżnicowanym profilu działalności. Co więcej – stale dbamy o to, by jak najlepiej świadczyć nasze usługi. Wynika to z ciągłej ewolucji standardów rynkowych, a co za tym idzie – potrzeb i świadomości klienta. Odtąd usługi transportowe będą świadczone na rzecz Państwa nie tylko efektywniej, ale i… taniej.

transport międzynarodowy

Transport i Spedycja z DB Logistic

Razem z Państwem możemy stworzyć coś wielkiego. Jesteśmy podmiotem, który – dzięki umiejętności, doświadczeniu i kreatywności – ma praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie logistyki i spedycji. Zapraszamy do kontaktu!

Co możemy dla Państwa zrobić?

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy szerokie spektrum realizowanych usług, dzięki którym jesteśmy w stanie wykorzystać najnowsze osiągnięcia z dziedziny transportu. Co ważne – wykorzystujemy w tym celu zarówno naszą infrastrukturę, jak i narzędzia oferowane przez naszych partnerów. Oznacza to, że możemy zrealizować przewóz praktycznie dowolnego ładunku, wykorzystując przy tym środki morskie, lotnicze i – oczywiście – lądowe. Nie bez znaczenia jest też kwestia transportu towarów ponadnormatywnych, których przewóz – dzięki nam i naszym partnerom – jest jeszcze wygodniejszy i bardziej opłacalny.

Zależy nam, by profil naszych działań usługowych był możliwie jak najszerszy i najbardziej rozbudowany. Co ważne – stale dbamy o to, by ulegał on stopniowemu rozszerzeniu! W ten sposób udało nam się wprowadzić usługę transportu towarów o specyficznych cechach wyrobu, w tym – artykułów przewożonych w warunkach kontrolowanych, przewozów drobnicowych czy też artykułów stalowych o specjalnych wymogach technicznych.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚĆ NASZEGO ZESPOŁU!

Optymalizacja łańcucha dostaw

Firma DB Logistic to podmiot, którego działanie nie ogranicza się wyłącznie do kwestii transportu. Wręcz przeciwnie – możliwości tej firmy są pod względem spedycyjnym i logistycznym praktycznie nieograniczone. Optymalizując łańcuch dostaw, jesteśmy gotowi dostarczyć Państwu najnowsze rozwiązania z zakresu transportu, ale też przechowywania towarów, zarządzania nimi, a także prowadzenia ich profesjonalnej ewidencji.

Nasza spedycja to również gwarancja zabezpieczenia środowiska w którym aktualnie się poruszamy. Mowa tu przede wszystkim o lokalnej społeczności, której interes jest dla nas równie ważny, a także o środowisku, którego ochrona stanowi dla nas priorytet. Jednym słowem jesteśmy marką, dla której spedycja to pasja. Chcemy podkreślić, że to właśnie z Państwem chcemy ją rozwijać!