O FIRMIE

O FIRMIE

DB LOGISTIC

Jesteśmy zespołem – zgraną drużyną która składa się z indywidualności i podobieństw, mieszanki różnych doświadczeń i szerokich kompetencji. Działając wspólnie jako zgrany zespół tworzymy efektywny system transportowo-logistyczny i dzięki temu osiągamy efekt synergii. Najważniejsi są Ludzie!

Naszym celem jest budowanie długotrwałej relacji z  naszymi klientami, a nie szybki zysk.  Wierzymy w partnerskie relacje, wspólne cele i integrację z systemem klienta. Sukcesywnie realizujemy strategię zrównoważonego rozwoju i budowy marki elastycznego operatora logistycznego. Dbamy o najwyższą jakość usług i rozwój naszego zespołu. Jesteśmy firmą zaangażowaną społecznie. Wspieramy lokalną społeczność.

Struktura naszej organizacji jest płaska i nie ogranicza szybkości podejmowania decyzji. Zawsze pozostajemy do dyspozycji naszych klientów.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie transportu, spedycji i magazynowania oraz optymalizacji łańcucha dostaw i gospodarki magazynowej. Integrujemy i optymalizujemy przepływy strumieni towarowych oraz związanych z nimi informacji. Działamy wspólnie z naszymi klientami jako jeden zespół stając się częścią organizacji klienta.  Posiadamy standardowe rozwiązania transportowo-magazynowe dostępne od ręki. Projektujemy kompleksowe rozwiązania zoptymalizowane do wymagań klienta.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DBLOGISTIC

100% BEZPIECZEŃSTWA

Towary naszych klientów są w 100% bezpieczne.
Zarówno w magazynie jak i transporcie.

ZAWSZE NA CZAS

Naszym znakiem rozpoznawczym są w 100% punktualne dostawy

NOWOCZESNA FLOTA

Dysponujemy nowoczesną flotą własnych samochodów ciężarowych

MONITORING ONLINE

Cały czas śledzimy trasę naszych aut aby maksymalizować czas przejazdu.