Fotowoltaika

Daj nam szansę i sprawdź możliwość naszego zespołu! Zostaw do siebie kontakt, Skontaktujemy się z tobą!

Co możemy dla Ciebie zrobić

Magazynowanie

Pakowanie

Transport

Zawsze w dobrym czasie

Każda firma, która chce poszerzyć swoje wpływy, musi dbać o to, żeby wszystkie etapy dopiąć na ostatni guzik. Liczy się nie tylko cena. Ludzie zapamiętują przede wszystkim wysoką jakość obsługi i z pewnością zwrócą uwagę na wszelkie niedociągnięcia. Długi czas oczekiwania może skutecznie zniechęcić potencjalnego klienta. W dblogistic mamy na to sposoby.

Tacy jak klient

Głównym celem, który obraliśmy, jest tworzenie długotrwałej współpracy z klientami, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby możliwie najlepiej zrealizować powierzone nam zadania. Do obsługi transportu używamy nowoczesnej, stale monitorowanej floty, zapewnia to 100% bezpieczeństwa oraz pozwala nam na stałe poprawianie świadczonych usług. Świadczymy także usługę kompletowania wysyłek drobnicowych.

schemat instalacji paneli fotowoltaicznych

Ty wybierasz

W DB Logistic kompleksowo zajmujemy się tematem logistyki.
Zaimportujemy fotowoltakę dla Ciebie, przechowamy ją, a następnie dostarczymy we wskazane miejsce.
Jedyne co pozostaje po stronie naszych kontrahentów to wybór preferowanego dostawcy oraz oczywiście prace związane z instalacją u klienta.

Transport i magazyn

Rosnące zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii elektrycznej sprawia, że nie ma nic gorszego niż przeciągające się dostawy elementów fotowoltaiki niezbędnych do obsługi klientów. Z różnych powodów transport z Chin może zostać wstrzymany, przez co termin realizacji zlecenia zdecydowanie się wydłuży. Korzystając z naszej powierzchni magazynowej problem zostaje rozwiązany. Dysponujemy magazynem wysokiego składowania o powierzchni aż 2900 m2 klasy A, dzięki czemu powierzona nam fotowoltaika przechowywana jest w bezpieczny sposób. Jednocześnie zapewniamy przeładunki oraz terminową dostawę, dzięki czemu nasi kontrahenci nie muszą borykać się z problemami związanymi z logistyką i mogą zająć się wyłącznie swoją pracą.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY I DOSTAW