Logistyka Magazynowa

Daj nam szansę i sprawdź możliwość naszego zespołu! Zostaw do siebie kontakt, Skontaktujemy się z tobą!

Co możemy dla Ciebie zrobić

Rozładunki i załadunki

Obsługa towarów masowych

Przeładunki bezpośrednie

Kompletacja wysyłek

Nowe oblicze logistyki magazynowej

Organizacja efektywnej logistyki magazynowej jest uzależniona od dwóch czynników. Pierwszym z nich jest szybkość realizacji konkretnych zamówień, a drugim – związana z nią infrastruktura. Prowadzenie magazynu nie ogranicza się wyłącznie do rozszerzania go o dodatkowe segmenty. Wręcz przeciwnie – konieczne jest zadbanie o odpowiedni system ewidencji, platformę realizacji zamówień, ale też personel, który jest w stanie sprostać rosnącym wymogom klientów.

Logistyka magazynowa bez tajemnic

Jesteśmy profesjonalnie i prężnie działającym zespołem, który posiada olbrzymie doświadczenie w zakresie projektowania i wdrażania procesów magazynowych. Działamy również w obrębie tak ważnych segmentów jak branża samochodowa i zarządzanie materiałami niebezpiecznymi. Mówiąc wprost – dla nas logistyka magazynowa nie ma żadnych tajemnic.

Co możemy i co potrafimy?

W zakresie organizacji i zarządzania przestrzenią magazynową jesteśmy wprost bezkonkurencyjni. Nasz zespół składa się z profesjonalnych, ale i niezwykle kreatywnych osób, dla których magazynowanie wraz z organizacją i optymalizacją obrotu towarami to prawdziwa przyjemność. Nasi pracownicy nie tylko projektują i realizują określone założenia, ale dbają również o to, by dopasować je do specyfiki pracy wybranego przedsiębiorstwa. Ta indywidualność jest niezwykle ważna z perspektywy klienta, który oczekuje gotowych rozwiązań, a nie mglistych obietnic i eksperymentalnych założeń. To wszystko możemy zaproponować naszym klientom, kierując się przede wszystkim ich efektywnością biznesową.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚĆ NASZEGO ZESPOŁU!

Indywidualizm asortymentu

W swojej pracy firma DB Logistic nie kieruje się wyłącznie samą specyfiką wybranej branży. Bierzemy również pod uwagę charakterystykę konkretnego asortymentu, dzięki czemu możemy realizować nasze usługi na najwyższym, bo możliwie najbardziej spersonalizowanym poziomie. Klienci wybierający nasze usługi mogą być pewni, że wprowadzone zmiany przełożą się na zadowolenie ich klientów i kontrahentów i to również w kontekście jakości i świeżości dostarczanego towaru. Dzięki naszym działaniom wzrośnie więc nie tylko dostępna przestrzeń magazynowa, ale też znaczącej poprawie ulegnie proces zarządzania nią.

Nasze magazyny do Państwa dyspozycji

W miejscowości Kleszczów koło Gliwic na terenie Parku Logistycznego SEGRO bezpośrednio przy autostradzie A4 i drodze 88 mieści się nasz magazyn wysokiego składowania o powierzchni 2900 m2 klasy A.

Magazyn przeznaczony jest do składowania towarów neutralnych, przemysłowych, elektronicznych oraz spożywczych.
Do dyspozycji klientów są doki dla samochodów ciężarowych oraz bramy z poziomu zero do obsługi mniejszych pojazdów.
Magazyn jest dostępny dla naszych klientów od poniedziałku do piątku, 24 godziny na dobę .

Podsumowując, logistyka magazynowa to coś, w czym jesteśmy najlepsi. Wybierając nas można mieć pewność, że zarządzanie przestrzenią magazynową wejdzie na zupełnie nowy, niespotykany wcześniej poziom.

rzut lokalizacji magazynu