Spedycja Zabrze

Nasze przedsiębiorstwo prężnie działa na rynku już od kilkudziesięciu lat. Jest to średniej wielkości przedsiębiorstwo, które posiada własną agencją celną, obsługującą w szczególności przewozy międzynarodowe oraz europejskie. Co jeszcze nas wyróżnia na rynku?

Spedycja Zabrze coraz chętniej wybierana

Na pewno wielu klientów na przestrzeni ostatnich lat nam zaufało, ponieważ charakteryzujemy się nie tylko bardzo dużym doświadczeniem w kwestii transportu, ale także wiedzą i doskonałym zespołem profesjonalistów, którzy są gotowi pomóc w każdym temacie. Przez wiele lat zlecenia klientów stawiały nas przed różnorodnymi wyzwaniami, dzięki temu obecnie nawet najbardziej skomplikowany problem nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem i możemy bardzo szybko poradzić sobie z nim, nawet działając pod presją czasu.

Dodatkowo nasi pracownicy to doskonale wyszkolony zespół, który posiada niezbędną wiedzę nie tylko do planowania transportu krajowego, ale także zagranicznego. To właśnie nasz zespół sprawia, że nasze przedsiębiorstwo cieszy się tak doskonałą opinią wśród wielu klientów. Możemy to sami zauważyć zwłaszcza w przypadku, gdy widzimy, że wielu z tych ludzi do nas często wraca, aby zlecić nam kolejne zlecenia ze swojej firmy. Dlaczego jeszcze warto nam zaufać?

Warto wiedzieć, że nasz zespół składa się z profesjonalistów, dla których ich praca jest pasją. Dzięki temu każde zlecenie jest wykonane bardzo dokładnie, a podejście do klienta również mamy bardzo indywidualne. Zdecydowanie nawet najbardziej skomplikowany projekt nie jest nam straszny, ponieważ nasze doświadczone osoby z pewnością rozwiążą każdy problem. To właśnie dlatego nasze przedsiębiorstwo staje się niekwestionowanym liderem w swoim regionie w branży spedycyjnej. Z roku na rok zaufało nam coraz więcej klientów i wydaje się, że ten trend będzie jeszcze wzrastać. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Odpowiedni dobór trasy oraz środka transportu

Nasza spedycja Zabrze zdaje sobie sprawę z tego, że bardzo ważne jest aby dobrać nie tylko odpowiednio trasę, w zależności od zlecenia. Jest to oczywiście bardzo istotne, ponieważ jeżeli przykładowo nasz klient posiada własną firmę i musi pewne elementy lub też inne produkty wysłać na czas, nie może być w tym przypadku żadnych opóźnień. Z tego powodu planujemy jak najlepiej trasę, wybierając naszych najlepszych przewoźników, aby po drodze nie przytrafiły się żadne problemy. Dzięki temu mamy opinię rzetelnej firmy, która wywiązuje się z umowy zawartej ze swoim klientem. Jednak co jest jeszcze bardzo ważne w tym przypadku?

Decydując się niezależnie czy to na transport krajowy, czy też międzynarodowy, istotne jest aby dobrać odpowiedni środek transportu. Nasze przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom między innymi samochody, które mogą przewozić ładunek na paletach, jak również pojazdy ciężarowe, które mogą zostać załadowane jeszcze cięższym towarem o większych wymiarach. To wszystko oczywiście jest w dużej mierze uzależnione od zlecenia klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy!