DORADZTWO LOGISTYCZNE

DORADZTWO LOGISTYCZNE

MASZ LUB PLANUJESZ MIEĆ MAGAZYN?

Twój system transportu i dystrybucji przestaje spełniać wymagania klientów? System magazynowy nie jest w stanie obsłużyć zwiększającej się liczby wydań i dostaw?

Jeśli tak jest skontaktuj się z nami, a wspólnie podejmiemy pierwsze kroki zmierzające do poprawy sytuacji w tych obszarach. W ramach naszych usług oferujemy profesjonalne doradztwo logistyczne. Wspieramy działania naszych klientów w podejmowaniu kluczowych decyzji. Pomagamy zoptymalizować poziom kosztów procesów magazynowych i transportowych.

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie planowania i realizacji gospodarki magazynowej i transportu. Wdrażamy systemy wspomagające zarządzanie gospodarką magazynową klasy WMS. Wspólnie z klientem jako jeden zespól opracowujemy wizję i koncepcję optymalnego systemu logistycznego. Następnie wspólnie przygotujemy i zrealizujemy projekt magazynu czy sieci dystrybucji, wdrożymy go i przeprowadzimy audyt po wdrożeniowy. Celem jest optymalizacja twojego systemu logistycznego dzięki, której twoi klienci uzyskają wyższą jakość usług.

biznesmen pracuje na tablecie

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚĆ NASZEGO ZESPOŁU!

Wyślij swoje zapytanie! Skontaktujemy się z tobą!

PROMOCJA ANTYCOVID

rozładunki / załadunki 1 miesiąc GRATIS*

Skontaktuj się po szczegóły

*oferta dla nowych klientów