MAGAZYNOWANIE

LOGISTYKA MAGAZYNOWA

Z PRZYJEMNOŚCIĄ ZGROMADZIMY I PRZECHOWAMY BEZPIECZNIE TWOJE ZAPASY!

Nasz zespół ma za sobą wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji procesów magazynowych w wielu różnych branżach i lokalizacjach. Między innymi w branży produkcji samochodów czy produkcji i dystrybucji materiałów niebezpiecznych.

Posiadamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, która w oparciu o najwyższe standardy jest gotowa zaprojektować, optymalizować i realizować procesy gospodarki materiałowej i dystrybucji twoich towarów. Chętnie pomożemy i dobierzemy optymalne zasoby dla twojego procesu w oparciu o wymagania przechowalnicze każdego asortymentu i odpowiednie standardy jakości. Nasze działania będą stanowić dla ciebie zawsze wartość dodaną!

Realizowaliśmy też projekty związane z magazynowaniem i dystrybucją towarów wysokiego ryzyka i wysokiej wartości oraz e-commerce.  Projektujemy i działamy w oparciu o zasady Lean management oraz ciągłego doskonalenia.

Daj nam szansę i sprawdź możliwość naszego zespołu! Wyślij swoje zapytanie! Skontaktujemy się z tobą!

wysokie regały magazynu, obok wózek widłowy

MAGAZYN W KLESZCZOWIE

NASZE MAGAZYNY POZOSTAJĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

W miejscowości Kleszczów koło Gliwic na terenie Parku Logistycznego SEGRO leżącego bezpośrednio przy autostradzie A4 i drodze 88 mieści się jeden z nasz magazyn wysokiego składowania o powierzchni 2900 mklasy A.

Magazyn jest dostępny dla naszych klientów 24 godziny na dobę od poniedziałku do piątku i przeznaczony jest do składowania towarów neutralnych, przemysłowych, elektronicznych oraz spożywczych. Do dyspozycji naszych klientów są doki dla samochodów ciężarowych oraz bramy z poziomu zero do obsługi mniejszych pojazdów.

W ramach usług magazynowych realizowanych w tym obiekcie dostarczamy naszym klientom również usługi dodane takie jak etykietowanie, konfekcjonowanie, kompletacja wysyłek, formowanie palet i obsługę sklepów internetowych. Poza projektami logistyki kontraktowej, realizujemy też usługi krótkotrwałego składowania, przeładunków bezpośrednich i zabezpieczania towaru na jednostkach transportowych.

Nad zapewnieniem wysokiego poziomu, jakości naszych usług czuwa nasz doświadczony zespół pracowników. Bezpieczeństwo składowania zapewniają system instalacji tryskaczowej zgodny ze standardem FM, system powiadamiania pożarowego, ogrodzenie całego terenu, ochrona, system telewizji przemysłowej oraz nasze polisy ubezpieczeniowe

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚĆ NASZEGO ZESPOŁU!

Wyślij swoje zapytanie! Skontaktujemy się z tobą!